Iepazīstiet jaunās Natuzzi kolekcijas dīvānu Tempo un izmantojiet akcijas piedāvājumu līdz 31.maijam! Iegādājoties vai pasūtot dīvānu Tempo, Jūs dāvanā iegūsiet kafijas galdiņu Tempo ar koka finierējuma vai stikla virsmu.    

Dīvāns Tempo sastāv no dažādiem atsevišķiem moduļiem, kas kopā veido lineāras, stūra vai U-veida formas izkārtojumu. Ir pieejami arī dažādu formu un izmēru kafijas galdiņi, kas lieliski papildina dīvānu Tempo istabas dizainā.

Natuzzi piedāvā iespēju šī dīvāna struktūrā arī pilnībā integrēt audiosistēmu, kuru ar Bluetooth palīdzību var savienot ar skaņas ierīcēm (planšetdatoriem, viedtālruņiem vai mp3 atskaņotājiem). Dīvāna audiosistēmu ar bezvadu savienojumu var saslēgt arī ar televizoru vai mājas kinozāli.

Tempo vieglā struktūra it kā karājas gaisā- pateicoties vieglajām metāla kājām, kuru dizains atkārtojas arī kafijas galdiņos. Rūpīgi izstrādātais dizains atspoguļojas arī mokasīnu tipa šuvumā un izceļ augstas klases meistarību dīvānu izgatavošanā. Natuzzi ir izvēlējies visaugstākās klases materiālus Tempo dīvāna izgatavošanai- īpaši mīkstu apdares ādu, zosu dūnas atbalsta spilvenu polsterējumā un ļoti elastīgu un izturīgu poliuretāna materiālu sēžamspilvenu polsterējumā.

Tempo dīvāns ir pieejams neskaitāmās izmēru variācijās, ar auduma vai ādas apdari.