Oriģinālais dizains, komforts, dabīgo materiālu pielietojums ir tās vērtības, kuras piešķir raksturu Natuzzi Italia mēbelēm, padarot to par vadošo mēbeļu kompāniju Itālijā un pasaules līderi ādas dīvānu ražošanā.

Pavisam nesen Natuzzi Italia ir laidis klajā jaunu kolekciju ar guļamistabas mēbelēm, kas ietver ne tikai gultas, bet arī kumodes, naktsgaldiņus un ekskluzīvu gultas veļu. Jaunajā gultu kolekcijā ir 7 modeļi, ko izstrādājuši tādi slaveni dizaineri kā Claudio Bellini, un Manzoni un Tapinassi no „Studio Memo”. Guļamistabas mēbeles var aplūkot un iegādāties mūsu salonā K.Ulmaņa gatvē 114/4.

Gulta Oasi, kuras dizainu veidojuši arhitekti Manzoni un Tapinassi, ir mīksta un aicinoša un tās polsterētā struktūra ir pievilcīga no jebkura skatupunkta. Gulta aprīkota ar viegli atveramu glabāšanas kasti.

Piuma - eleganta un viegla ādas apdares gulta uz metāla kājiņām. Iespējams pasūtīt dažādos izmēros līdz pat 2321 cm platumā.

Dolcevita gultas dizaina autori - Manzoni and Tapinassi. „Chesterfield” stila gulta izceļas ar izsmalcinātām detaļām un tapsēto galvgali. Kā mūsdienīga klasiskā stila interpretācija, Dolcevita gulta kļūs par dominējošu un greznu interjera elementu.

Natuzzi gultu kvalitāti var novērtēt, izmēģinot, cik viegli strādā mehānismi lielā uzglabāšanas nodalījuma atvēršanai. Ar vienu roku var pacelt matraci un piekļūt iespaidīga izmēra kastei, kurā glabāt gultas veļu un citas nepieciešamās lietas. Modelis Fenice, dizaineri Bernhardt & Vella.

Gulta Onda ir aprīkota ar mīkstu polsterētu rāmi un galvgali, kura aizmugure ir tikpat eleganti nostrādāta, pieļaujot gultas novietojumu arī istabas vidū. Paceļamais mehānisms ļauj ar vienu roku piepacelt un nofiksēt rāmi un matraci, lai viegli saklātu gultu vai nomainītu gultas veļu. Pieejama ar ādas vai auduma apdari. Dizainers Claudio Bellini.