Aicinām apmeklēt mūsu Natuzzi salonu Rīgā Ulmaņa gatvē 114/4 un iepazīt mēbeles no jaunās 2014.gada kolekcijas.

Gulta Onda. Dizains: Claudio Bellini. Šogad Natuzzi prezentē pilnīgu jaunumu savā kolekcijā- guļamistabas mēbeles. Gulta Onda izceļas ar savu eleganto polsterēto galvgali, kas piešķir tai vizuālu pamatīgumu. Pieejama ar ādas vai auduma apdari un ar vai bez mantu uzglabāšanas kastes.

Gulta Oasi. Dizains: Studio Memo. Oasi ir gulta ar romantisku un modernu dizainu un īpaši komfortablu un mīkstu galvgali. Gulta aprīkota ar paceļamu mehānismu un mantu uzglabāšanas kasti. 

Dīvāns Poliziano. Dizains: Studio Bellini. Šis dziļais un komfortablais dīvāns ar ekskluzīvām koka un metāla detaļām ir veidots aktuālajā stilā, kurā kombinējas klasiskas līnijas un moderna interpretācija. Stilu sajaukums augstas kvalitātes izpildījumā ir jaunākais „must-have” modernam mājoklim.

Dīvāns Long Beach. Dizains: Studio Bellini. Dāsnas proporcijas un tīras dizaina līnijas, kas vienlaikus nodrošina arī Natuzzi būtiskāko īpašību- izmeklētu komfortu.

Atpūtas krēsls Aura. Dizains: Studio Bellini. Divi atpūtas krēsli, kas jaunās modernās formās interpretē atpūtu un relaksāciju. Pieejams ar noņemamu ādas vai auduma pārvalku.

Atpūtas krēsls Natalie. Dizains: Natuzzi dizaina centrs. Natalie ir neliels Edvarda stila atpūtas krēsls ar minimālistisku pagājušā gadsimta sākumam raksturīgu stilu. Elegantās koka kājiņas aprīkotas ar sudrabkrāsas ritenīšiem. Pieejams ar ādas vai noņemamu auduma pārvalku.

Atpūtas krēsls Viaggio. Dizains: Natuzzi dizaina centrs. Elegants un universāls atpūtas krēsls ar masīvkoka rāmi un krāsota metāla rokturiem. Tā priekšgals ir nedaudz augstāks par pakaļgalu, tādēļ šis krēsls ir īpaši ērts sēdēšanai.

Galdiņš Labirinto. Dizains: Claudio Bellini. Elegants un funkcionāls krāsaina stikla galdiņš, kuru viegli pārvietot pateicoties apslēptajiem ritentiņiem. Izmantojams arī kā grāmatu plaukts ar tā daudzajiem nodalījumiem.

Kafijas galdiņš Titanio. Dizains: Natuzzi dizaina centrs. Kafijas galdiņš ar marmora virsmu „New Dark Emperador” un krāsotām metāla kājiņām. marmors apstrādāts ar epoksīda sveķiem augstākai noturībai pret apkārtējās vides ietekmi. Pieejams dažādos izmēros.