Šī gada izstādē Natuzzi prezentēja vairāk kā 20 jaunus modeļus – dīvānus, gultas, viesistabas mēbeles un aksesuārus, kurus izstrādājuši slaveni dizaineri un arhitekti. Natuzzi kolekciju raksturo sauklis „Harmony maker”. Inovatīvas aktuāla dizaina mēbeles ar izsmalcinātu kvalitāti, kas harmoniskās kombinācijās piemērojamas dažāda rakstura interjeriem. 

Kolekciju izstrādi vada Natuzzi Style Centre, kurš pieaicinājis jauno produktu radīšanā slavenus dezainerus: Maurizio Manzoni un Roberto Tapinassi no Studio Memo, Victor Vasilev, Claudio Bellini, Mauro Lipparini un Bernhardt & Vella.

JAUNIE DĪVĀNI

Divi kolekcijas vadošie dīvāni ir izstrādāti dizaina studijā Memo – modulāri dīvāni Jeremy un Herman. Jeremy raksturo viegls, bet tajā pašā laikā ģeometrisks dizains, kas atstāj ļoti izsmalcinātu iespaidu. Herman dīvāna raksturīgā iezīme ir metāla atzveltnes balsts nosacītas zivs astes spuras formā. Šī detaļa arī ir devusi dīvāna nosaukumu par godu romāna „Mobijs Diks” autoram Hermanam Melvilam.

Dīvāns La Scala ar savu raksturīgo polsterējumu ir mūsdienīga klasiskā Chester stila interpretācija, kuru izstrādājis dizainers Bellini.

Klasiskākās formās veidoti ir divi jauni ļoti plašās versijās modulējami dīvāni Ido (Mario Lipparini) un Agora (Studio Memo). 

DZĪVOJAMĀ ISTABA

Dizainera Victor Vasilev radītais grāmatplaukts Plissè iedvemu smeļas deviņpadsmitā gadsimta aizslietņu dizainā. Modelis ir visuāli viegls un izteiksmīgs, bet tajā pašā laikā – stabils un izturīgs. Tas ir mobils un pielāgojams dažādām interjera prasībām.
Vico lampa, ko arī izstrādājis Victors Vasilevs, ir kā luminescenta skulptūra, kas interjerā piedod izteiksmīgu akcentu. Vēl dzīvojamās istabas mēbeļu klāstā ir jauni un īpaši ērti krēsli Rose un Ambra, kā arī kafijas galdiņi dažādos izmēros Meridio, kas izstrādāti Natuzzi Stila centrā

ĒDAMISTABA

Natuzzi jauno ēdamistabas kolekciju pārstāv dizainera Viktora Vasiljeva radītie ēdamgaldi apaļā un taisnstūra formā, kā arī Lisa krēsli. Elegantais ansamblis ir dizainera veltījums leģendārajam arhitektam Giò Ponti.

GUĻAMISTABA

Tipiskas aktuālo 50to proporcijas ir iemiesotas Studio Memo radītajā Svevo sērijā, kas ietver gultu, kumodes, naktsgaldiņus un konsoles. Svevo modeļu īpašā iezīme ir izsmalcinātas koka kājiņas un balsta struktūra no metāla.

Jaunās kolekcijas mēbeles jau iespējams pasūtīt mūsu salonā Rīgā!