Jau kopš 1936.gada Bonaldo ražotās elegantās mēbeles iemieso dziļu nozīmi un ar dažādām formām un līnijām papildina mūsdienīgas mājas interjeru. Bonaldo galvenā tendence ir augsto tehnoloģiju lietošana, produkcija pilnībā atspoguļo itāļu gaumi un dzīvesstilu - tas ir kaut kas unikāls, ko nevar atdarināt nekur citur, bet kas vienlaicīgi iet roku rokā ar starptautiskām tendencēm.

Bonaldo raksturīga eksperimentēšana: vairākus gadus atpakaļ sākts ar cauruļveida metālu lietošanu un šodien tiek vadīti plaši pētījumi saistībā ar plastikātu, dažādiem sajaukumiem un materiāliem, kā elastīgais poliuretāns un propilēns.

Zīmols turpina būt viens no galvenajiem spēlmaņiem itāļu dizainā un piedāvā augstas kvalitātes mēbeles guļamistabai, dzīvojamajai istabai - gultas, dīvānus, krēslus, arī izgaismotus galdus, bufetes, grāmatu plauktus, uzglabāšanas risinājumus un daudz ko citu. Bonaldo mājokļa kolekcijas padarīs brīnumainu ikvienu interjeru, jo īpaši ar plastikāta krēslu, grāmatu skapju dizainu un stikla mēbeļu izlasi.  

Bonaldo mājas lapa>>

Bonaldo kolekciju piedāvājums:

Dīvāni

Dīvāni un krēsli ar izvelkamo gultas mehānismu

Vienvietīgas gultas

Divvietīgās gultas

Galdi

Krēsli

Aksesuāri

Bērnu istabas mēbeles

Jaunumi

Pieteikties jaunumu saņemšanai