Magis ir itāļu zīmols ar jaunu identitāti mājokļa dizainā. Pielietojot vadošās tehnoloģijas un modernas metodes produkcijas radīšanā, šodien uzņēmums ir milzīga dizaina laboratorija, kur tiek darīts viss, lai sasniegtu lielisku rezultātu.

Zīmolam raksturīga izteiksmes daudzveidība, dziļas nozīmes meklējumi savos projektos un  ētisko normu dominante pār estētiskajām. Plastikāts ir galvenais materiāls, kas tiek izmantots mēbeļu radīšanā.

Uzņēmums sadarbojas ne tikai ar labi pazīstamiem, bet arī ar jauniem dizaineriem un realizē projektus, apvienojot šo speciālistu talantu - radot krēslus, galdus, plauktus un citi aksesuārus, kas kalpo gan lietošanai iekštelpās, gan arī ārpus tām.

Magis komanda ir pārspējusi arī ierastos bērnu dizaina radīšanas paņēmienus, iesaistot arī bērnu attīstības ekspertus. Me Too Collection ir šīs jaunās pieejas rezultāts - lietās un mēbelēs tiek izmantoti motīvi, kas veicina bērnu mācīšanos, domašanas un iztēles attīstību, kā arī stimulē apkārtējās vides kontroles sajūtu.

Apmeklējiet Magis mājas lapu 

Magis kolekciju piedāvājums:

Atpūtas krēsli

Atvilktņu un plauktu sistēmas

Galdi

Izvelkamie/lielie galdi

Krēsli

Bāra soli

Spoguļi

Āra mēbeles

Aksesuāri

Drēbju pakaramie un lietussargu statņi

Fuoritema (aksesuāri dzīvniekiem)

Me Too bērnu kolekcija

Mājas biroja mēbeles.

Jaunumi

Pieteikties jaunumu saņemšanai